Centrum logistyczne Warszawa | Pozyskał do grona klientów grupę Tajfun

Europolis Park Błonie pozyskał do grona klientów grupę Tajfun

Centrum logistyczne Europolis Park Błonie pozyskało kolejnego najemcę – Grupę Tajfun, która zajmuje się produkowaniem owoców oraz warzyw. Łącznie, wynajętych zostało 4 880 mkw. powierzchni. Pośrednikiem w rozmowach pomiędzy deweloperem a grupą było biuro Axi Immo.

Centrum logistyczne w regionie Warszawy na składowanie artykułów spożywczych

Tajfun, w podwarszawskich Błoniach, będzie składował warzywa i owoce w specjalnie przystosowanych do tego celu chłodniach, utrzymujących odpowiednią temperaturę. Ponad 4 000 mkw. powierzchni zostanie zaadaptowanych na potrzeby magazynu oraz chłodni. Pozostały obszar będzie pełnił funkcje magazynowe. Termin wprowadzenia się klienta do Europolis Park Błonie był zaplanowany na lipiec 2011 roku.

Właściciel grupy – Grzegorz Mularczyk argumentuje wynajęcie powierzchni szybkim rozwojem przedsiębiorstwa. Twierdzi on, że kompleks logistyczny ma być dla firmy przede wszystkim bazą wypadową dla obszarów sąsiadujących z Warszawą.

Europolis Park Błonie dzieli od Warszawy jedynie 25 kilometrów. Dodatkowo, w sąsiedztwie znajduje się trasa E 30, łącząca stolicę z Poznaniem. Dzięki temu, transport owoców i warzyw do okolicznych miast nie będzie generował jakichkolwiek trudności. Centrum znajduje się w grupie największych parków funkcjonujących w obszarze warszawskim. Jego powierzchnia pełni nie tylko funkcje biurowe oraz magazynowe –  idealnie nadaje się również dla potrzeb lekkiej produkcji.

  • 18 kwietnia 2014
  • by admin
  • 0 Tags
  • 0 Comments

0 Comments