Centrum logistyczne Warszawa | Iron Mountain klientem Europolis Błonie

Firma Iron Mountain została klientem centrum logistycznego Europolis Park Błonie

Centrum logistyczne Europolis Park Błonie podpisało kolejną umowę wynajmu powierzchni magazynowej. Klientem centrum logistycznego pod Warszawą została firma Iron Mountain, zajmująca się przede wszystkim archiwami, zarówno w formie papierowej, jak również cyfrowej. Umowa opiewa na wynajem 7 200 mkw. powierzchni, która zostanie wykorzystana, jako magazyn i 250 mkw. pełniących zadania biurowe.

Iron Mountain w centrum logistycznym w regionie Warszawy

Przedmiotem zainteresowania firmy Iron Mountain są przede wszystkim informacje. Przedsiębiorstwo oferuje ich uporządkowanie oraz stosowną ochronę, co dla klientów jest wyjątkowo korzystne, ponieważ ma wpływ na dużą redukcję kosztów oraz efektywność zarządzania. Historia Iron Mountain sięga roku 1951. Obecnie, w ramach struktury firmy działa 1000 placówek, które są rozsiane w 35 krajach. Warto dodać, że klient centrum logistycznego Europolis Park Błonie jest notowany na nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Marcin Niewiadomski, który pracuje jako Dyrektor Operacyjny Iron Mountain w Polsce podkreśla, że firma dodatkowo planuje jeszcze dwie inwestycje, co jest związane z coraz większą liczbą klientów. Wybór Europolis Park Błonie nie był zdaniem Marcina Niewiadomskiego przypadkowy. Priorytetową rolę odegrała przede wszystkim bliskość polskiej stolicy – Warszawy. Nie bez znaczenia była również nowoczesność oferowanej powierzchni magazynowej.

  • 18 kwietnia 2014
  • by admin
  • 0 Tags
  • 0 Comments

0 Comments