Centrum logistyczne Warszawa | Region magaznowy Warszawa

Region magaznowy Warszawa- dostęp do rozbudowanej infrastruktury drogowej

Dostęp do bogatego rynku konsumenckiego, wykwalifikowanej siły roboczej, najbardziej rozwiniętego zaplecza do obsługi logistycznej oraz doskonałą lokalizację – na to właśnie mogą liczyć najemcy, którzy zdecydują się na wynajęcie powierzchni przemysłowo-magazynowej na terenie Warszawy bądź okolic. A okazuje się, że deweloperzy mają do zaoferowania swoim klientom obecnie ponad 2,5 miliona m2.

Centra logistyczne w Warszawie i okolicach

Centra logistyczne w Warszawie i w jej okolicach to nowoczesne obiekty przemysłowo -logistyczne, które zostały konstrukcyjnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów z różnych sektorów gospodarczych.  Dotychczasowy potencjał tych rejonów został doceniony zarówno przez branżowych operatorów, jak i przez liczne sieci handlowe czy firmy z branży FMCG. Do tego warto dodać atrakcyjność rynku zbytu, strategiczne centralne położenie oraz ciągłe udoskonalanie sieci dróg krajowych i międzynarodowych. Ten region pod względem logistycznym stał się jednym z najbardziej atrakcyjnych nie tylko w kraju, lecz również w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Urozmaicona oferta centrów logistycznych w regionie Warszawy

Oferta warszawskich centrów logistycznych jest naprawdę urozmaicona, zarówno pod względem wielkości modułów, jak i wysokości czynszu czy też indywidualnych wymagań najemców. Mniejsze magazyny, często przystosowane również do celów reprezentacyjnych i biznesowych, znajdują się w obrębie miasta, głównie w okolicach Okęcia (południowo-zachodnia część miasta), jak również Żerania (północne dzielnice). Większe powierzchnie magazynowe, sięgające niekiedy nawet 100 000 mkw. znajdują się głównie na terenie miast ościennych (tzw. satelity), czyli m.in. Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego, Nadarzyna czy Piaseczna. Można je znaleźć  także w odległości ok. 50 km na zachód i południowych zachód od stolicy. To przede wszystkich rejony Teresina, Sochaczewa, Mszczonowa.

Decydując się na powierzchnie magazynowe w tym regionie można liczyć m.in. na bezpośrednią bliskość z najważniejszymi węzłami komunikacyjnymi krajowymi oraz międzynarodowymi.

Okiem ekspertów portalu magazyny.pl

 

Lokalizacja magazynów w regionie Warszawy według portalu magazyny.pl
Magazyny Warszawa

Magazyny Warszawa

Wybór magazynu w regionie Warszawy to gwarancja dostępu do kluczowych arterii komunikacyjnych w kraju oraz do szerokiego rynku zbytu. Więcej informacji dotyczących magazynów w Warszawie znajdą Państwo na http://magazyny.pl/magazyny-do-wynajecia/warszawa/